День виборів або чи знали ми, кого обирали 25.10.2015 року

  скачанные файлы Життя в маленькому провінційному містечку має свої плюси та мінуси. Серед позитиву — і гарне інформування пересічного жителя про те, що відбувається в місті, які рішення приймаються депутатами міської ради,які розпорядження видає мер міста.

Мене, Петрову Ганну Олександрівну, заступника директора з виховної роботи Очаківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, вчителя англійської мови, як і інших вчителів, батьків і просто небайдужих людей хвилює доля початкової школи, яку місцева влада планує то перевести до ЗОШ №3, то розглядає можливість повернути початкові класи  до основної будівлі ЗОШ №1 по вулиці Суворова, 41. Відповідь на питання: «Кому ж так знадобилась будівля нашої початкової школи?» залишається відкритою.

Якби ж я знала, що такі «правомірні» дії навколо шкіл і працівників освіти торкнуться і моєї сім’ї.

Зовсім випадково 17.05.2016 мені стало відомо, що у цей день виконавчим комітетом Очаківської міської ради прийнято рішення про позбавлення сім’ї Петрових службової квартири за адресою: 8Березня,34/3,кв.21 та передачу у користування  начальнику Очаківського міськрайонного сектору ГУ ДСНС України в Миколаївській області Кучеренку В. С., по сумісництву – члену виконкому Очаківської міської ради. Постає питання, чому саме йому,а не комусь із загальної черги на квартиру.

Мого чоловіка, Петрова Л.А., на засідання виконавчого комітету не запрошували, про час, дату та місце його проведення  не повідомляли. 20.05.2016 він звернувся до посадових осіб виконкому з метою одержання рішення від 17.05.2016, але воно не було надано через його відсутність та надуманих причин міської ради про неможливість його надання. Як же так, що державні службовці, посадові особи, які займають виборні посади, так порушують права звичайних громадян? Це ж, зі слів міського голови  Бичкова С.М., квартира, яка перебуває на балансі міста. Чому ж тоді я, як мешканка міста, не маю права знати, кому і на яких підставах видають квартири, відібрані у інших людей?

Дійсно,отримавши службову квартиру,яка перебуває на балансі Очаківської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради, та прописавшись в ній в червні 2012 року,ми не мали змоги зробити в ній  капітальний ремонт, так як вже шостий рік долаю тяжку хворобу та знаходжуся на онкологічному обліку та потребую коштовного лікування. Моя сім’я  і зараз проживає в найманій квартирі. Але ж, хто з’ясовував ці питання, коли якнайшвидше треба було дати квартиру начальнику пожежної частини!!!!

Я звертаюсь до всіх, хто має хоч якісь важелі впливу на таких «посадових осіб». Якщо це вчасно не зупинити, постраждалих від незаконних дій може стати набагато більше. Я та моя сім’я не зупинимось і будемо боротися за свої права до останнього! Ми з чоловіком вже більше 20 років працюємо на благо нашого міста і віримо в те, що серед жителів Очакова є люди,які завжди борються за справедливість, і захищають від незаконних дій  з боку осіб, подібним тим, хто 17.05.2016 прийняв таке рішення.