Допоможіть врятуватись від психічних нападів жительки с. Володимирівка Донос О.

  Маю дати відповідь на статтю в інтернет сайті «Преступності нет» співавтором якої є Донос., в якій вона звинувачує Реута О., Чередниченко В., Савенко О., в крадіжці металевої огорожі кількості 5 секцій, чим нанесла моральної шкоди та психічної травми цим людям. У зв’язку з тим, що в наш час обмастити брудом людину дуже легко через інтернет не перевіривши достовірних даних, не поспілкувавшись ні з однією стороною конфлікту ні з іншою, маємо захищати себе самі.

  Можу тільки сказати одне, що Донос О. потребує психіатричної підтримки, так – як її поведінку пояснити ні як не можливо.

Без ніяких доказів, без підстав, на фоні особистої неприязні до сусіда Чередниченко В., Донос О. звинуватила вищевказаних людей у крадіжці металевих сіток. Направила працівників міліції з перевіркою додому до кожного з них, що привело в шок усіх жителів с. Володимирівка,нанесла цим психічної травми сім’ям обвинувачених. Донос О. знає все село і кожен житель цього села, окрім одиниць з якими вона контактує, підтвердять що ця людина неадекватна, через «нема чого робити» систематично пише скарги на всіх сусідів, дуже любить скандалити, кричати, погрожувати, погрози щодо виклику міліції та подання до суду завжди виконує. Якщо брати 15 річну давність, то протягом цих років можна знайти в архівах міліції, прокуратури, обласної адміністрації її заяви і скарги на багатьох людей. Донос не маючи на господарстві нічого окрім тієї металевої сітки, скоріш піде красти до тих обвинувачених людей аніж вони до неї, вони заробляють на життя тяжкою працею. Мають господарство вартість якою перевищує в десятки разів вартості цієї вкраденої огорожі. Вона обвинуватила людину, в якої дві вищі освіти, яку поважають не тільки в нашому селі, але і в сусідніх селах. Як можна безпідставно, без ніяких доказів, на особистих амбіціях, однією статтею в Інтернеті, правдивість якої ніким не провіряється, зчорнити людині життя?!

  Куди дивляться редактори цих сайтів?  Звертаюсь до них, якщо ви справжні журналісти, перевіряйте достовірність даних, проведіть журналістське розслідування, виїздіть на місце конфлікту, поспілкуйтесь з людьми, навіть подивіться на той «забор» через який  такий галас. Вартість цього «забора» дорівнює вартість однієї поїздки  Донос О. до Очакова чи Миколаєва щоб написати скаргу.

  Дії Донос О. я вважаю неадекватними, не прийнятними і якщо порахувати кількість заяв, скарг і інстанцій в які вона зверталась, то чергову скаргу від неї треба приймати після обстеження у психіатра, якщо та підтвердить її адекватність.

А інакше  я  пояснила б її поведінку тим, що людина  сходить з глузду від  бездіяльності і нудьги і тим чином вона ніби то себе розважає.

Але такими розвагами Донос О. підриває авторитет і здоров’я не причіпним до її не вдач людям, на яких пише скарги і судячи з усього таких людей дуже багато.

А щоб розібратись в цій справі, зрозуміти що з себе представляє Донос О., а не чорнити безпідставно людей, треба приїхати на місце її проживання, де жителі села розкриють темну душу  цієї людини.

Реута Наталія Данилівна