Громадські організації продовжують боротьбу з корупцією у курортних районах Миколаївщини

 img_4539Проектом «Запобігання корупції у курортних районах Миколаївщини  шляхом активізації діяльності громадськості» продовжує займається Громадська організація «ЕКО (Екологія, Культура, Освіта) Березань», ініційована Міжнародним фондом «Відродження».

  Проект передбачає проведення чотирьох навчальних семінарів і тренінгів, на яких громадські активісти із Березанщини та Очаківщини отримають необхідні знання і навички для здійснення громадського контролю органів державної влади і місцевого самоврядування приморських районів.

  У суботу 12 листопада, громадська організація «ЕКО Березань» провела  четверте  навчання  «Школи активних громадян»,  яке відбулося  у  рамках реалізації проекту у селі Новофедорівка в приміщенні актової зали ЗОШ.

  На четвертому навчальному семінарі розглядалася тема:  «Інформація – головна зброя проти корупції».

  На семінарі були присутні представники ГО «Очаків за справедливість», голова Березанської  РДА, сільський голова Новофедорівки Наталія Степаненко, а також громадські активісти з с. Новофедорівка.

З вітальними словами до присутніх звернулися:  голова правління ГО «ЕКО Березань» Олексій Сидорчук, сільський голова Новофедорівки Наталія Степаненко, голова правління  ГО «Очаків за праведливість» Олександр Іваницький та директор Новофедорівської ЗОШ, Валентина Герасименко.

  Учні Новофедорівської ЗОШ, продемонстрували присутнім заклик до чистоти довкілля у вигляді вистави.

  Також, на початку  доповідді  Олексій Сидорчук повідомив присутнім, що другий єтап  навчання ШАГ #4 відбудеться 18 або 19 листопада у с. Парутине Очаківського району.

  Олексій Сидорчук ознайомив  усіх присутніх з актуальними  темами цього навчання, а саме:

  • Достовірність – головна цінність інформації.
  • Публічна інформація як основне джерело відомостей про корупційні діяння.
  • Інформаційні запити, порядок їх оформлення та написання.
  • Громадський контроль, права громадських активістів.

  Лекторами семінару виступили: голова правління ГО «ЕКО Березань» Олексій Сидорчук та його заступники  — Євген Чорновалов, Сергій Соловйов, а також Олександр Іваницький, голова правління ГО «Очаків за справедливість»,  який висвітлив тему «Достовірність – головна цінність інформації».

  За словами  Олексія Сидорчука, мета проекту «Запобігання корупції у курортних районах Миколаївщини шляхом активізації діяльності громадськості», що здійснюється за Програмної ініціативи «Громадська дія проти корупції» Міжнародного фонду Відродження є сприяння застосуванню антикорупційних інструментів на локальному рівні та підвищення компетенції громадських ініціатив у боротьбі з корупцією на території курортних районів Миколаївської області.

  Нагадаємо, що 11 вересня, ГО  «ЕКО Березань» провела друге навчання основ антикорупційного законодавства,  в рамках проекту «Запобігання корупції у курортних районах Миколаївщини шляхом активізації діяльності громадськості» у Коблевській  сільській  раді.  25 вересня,  громадська організація «ЕКО Березань» провела  третє навчання  «Школи активних громадян», яке відбулося  у   місті Очаків.

  Як партнери по проекту, на даному  заході  були  представники ГО «Очаків за праведливість» в особі голови Правління Олександра Іваницького.

 

                                                                                                    Вікторія Козубовська

img_4514

img_4508

 

 

 

 

 

 

 

 

img_4516

img_4523

 

 

 

 

 

 

 

 

img_4545

img_4551