Гурт «Козаченьки «виборов призове місце на обласному огляді «Материнська пісня»

18 березня на сцені Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний» втретє відбувся обласний огляд вокальних, фольклорних колективів та хорових груп «Материнська пісня», участь у якому взяли тридцять сім конкурсантів із вісімнадцяти районів та чотирьох міст Миколаївської області.

Організатором огляду є Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи, традиційно він проводиться раз на два роки. Цього року народний вокальний гурт «Козаченьки» посів друге місце, виступив колектив від Чорноморської ОТГ. Дуже шкода, що призовим місцем тепер володіє громада, а не місто Очаків, яке багато років поспіль представляв гурт.

Вкотре своїм виступом гурт довів істину – не кількість, а якість має значення. Виконували «Козаченьки» зворушливий віночок пісень, присвячений матері. Професійне виконання на три голоси і довершений інструментальний супровід підтверджує кваліфікацію керівника – Наталії Мурленко. До слова, у 2015 році та цьому ж таки огляді колектив виборов перше місце, цього року за коментарем комісії не вистачило театралізації композиції.

Вікторія Бут