На председателя Покровского сельсовета снова жалобы

22890473На председателя Покровского сельсовета снова жалуются жители Кинбурнской косы. Причиной таких жалоб стало не этичное поведение председателя. Как стало известно, на этот раз Григорий Агафонов позволил себе высказаться на 7 сессии 7 созыва в адрес общественной организации «Кинбурнская Громада».

 

 

«Что это за громада? И вообще, она создавалась в магазине за бутылкой водки и нигде не зарегистрирована», – сказал Агафонов.

Несмотря на то, что на учредительном собрании присутствовал представитель сельского совета — депутат Николай Бородин. При этом Григорию Агафонову было предоставлено для ознакомления решение Управления Юстиции о регистрации организации, а также был вручен Устав организации. Об этом сообщил председатель Правления организации Александр Дьяков.
По словам Александра, стало известно, что это далеко не первый раз, когда Григорий Агафонов позволяет себе подобное поведение, противоречащее всем нормам этики и нарушая Законы Украины.

«Но это была последняя капля, больше мы терпеть не будем и подаем жалобы»,– отметил А.Дьяков.

11 мая организация «Кинбурнская Громада» отправили обращение в Прокуратуру Очаковского района Николаевской области, а также в Николаевский областной совет и Верховную Раду, о противоправных действиях председателя Покровского сельского совета.

14b2b193-461d-47db-a787-23dd77cd2c1c
Также Александр Дьяков добавил: «Мы подготовили открытое обращение к депутатскому корпусу нашего сельсовета, о том, что председатель их пытается ввести в заблуждение и нас оклеветать. Обращение мы разместили на нашей официальной странице в Facebook и на днях почтой вышлем каждому депутату, прилагая копии наших регистрационных документов».

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТАМ ПОКРОВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Шановний депутат Покровскої сільської ради!
Направляємо Вам відкрите звернення від нашої організації ГО «Кінбурнська Громада».
Повідомляємо Вам, що 5 травня 2016 року на 7 сесії 7 скликання Голова Покровскоїсільської ради Агафонов Григорій Михайлович дезінформував Вас, висловившись: “створилась “Кінбурнська громада” у магазині за пляшкою горілки і навіть ніде не зареєстрована”. Можливо він забув, що 13 квітня 2016 року йому був надан для ознайомлення витяг з Єдиного державного реєстру громадськіх формувань про реєстрацію громадської організації “Кінбурнська громада”, а також вручена копія нашого Статуту. Або ж це була спроба навмисно ввести Вас в оману і обмовити нашу організацію. На ці його дії ми вже відреагували — подали скарги до необхідних інстанцій.
Доводимо до Вашого відома, що згідно з новим законодавством, Ви можете безкоштовно отримати усю інформацію про реєстрацію будь-якого об’єднання на офіційному сайті Міністерства Юстиції http://usr.minjust.gov.ua
Наша організація, в першу чергу, створювалась для співпраці з органами місцевого самоврядування, для просування новітних реформ, регулювання їх реалізації та поліпшення життя людей на Кинбурнському півострові; тому ми завжди відкриті для діалога.
Ознайомитися з діяльністю нашої організації (ГО “Кінбурнська громада”) можна на офіціальній сторінці у соціальній мережі Facebook https://facebook.com/gromadakinburna/
Також найближчим часом в нас запрацює офіційний сайт www.kinburn.ochakiv.org
А також, ви завжди можете отримати інформацію, яка Вас цікавить, по нашому офіційному номеру телефону 048 795 09 69
Якщо є така потреба, ми пропонуємо провести презентацію нашої організації для депутатів та громадськості. Для цього нам потрібно приміщення, яке буде розраховано на достатню кількість людей.

До звернення додається:
Рішення-повідомлення про державну реєстрацію громадського об’єднання із статусом юридичної особи
Додаток 2 до положення про реєстр неприбуткових установ та організацій

З повагою,
Голова ГО “Кінбурнська громада”
Д’яков О.М.