Неймовірна подорож казковими світами

IMG_1597Літній відпочинок — це не тільки сонце, свіже повітря, приємні враження та канікули, це ще й нові цікаві зустрічі в бібліотеці.

8 та 9 червня 2016 року до читальної зали бібліотеки на літературно-розважальну годину «Казкове літо в бібліотеці» завітали вихованці пришкільного оздоровчого табору «Сонечко» Очаківської ЗОШ № 1, та «Веселі гноми» табору ЗОШ №3 .

Бібліотекар Біла Людмила  привітали дітей  із закінченням навчального року.  Далі присвятила свою розповідь мудрій чарівній казці, адже зовсім недавно — 7 червня, світ відзначав Міжнародний день казки. Здається, що людством розгадані більшість таємниць світу: космічний океан, непрохідні джунглі, Інтернет простір, та однією з нерозгаданих загадок і таємниць людства залишається казка. На Землі немає народів, котрі б не створювали казку. Казки їх схожі між собою, а головне, всі  вони прославляють правду, красу, добро і працьовитих людей. Народні казки вчать любити прекрасне, природу, рідну землю, бути чесними і добрими.

А як добре діти розуміються в казці допомогла виявити казкова вікторина. Всі активно розгадували загадки давали відповіді на  запитання стосовно казок. І всі без винятку отримали солодощі, які передав депутат обласної ради Гемаєв Х.З.

Переглянули екранізацію казок В.Нестайка та Г.Х.Андерсена і нові книги для дітей, презентовані на перегляді «На всіх вітрилах з книгою у літо».

«Читайте і слухайте казки, легенди, пісні, прислів’я, приказки, притчі… вони навчать вас любити і розуміти прекрасне, природу, рідну землю, бути чесними і працьовитими. Нехай вони ідуть по світу, нехай живуть серед нас, сіють доброту і мудрість, навчають, як треба по правді жити». – повчала дітей завідувач міської бібліотеки Ганна Біла.

Прочитай, подивися, послухай, розкажи казку — і чудес у світі додасться.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA