Очаківський ДЛМГ вперше в історії Очаківського району не забезпечив необхідною кількістю дров місцевих жителів

В понеділок, 10 жовтня, відбулась позачергова комісія Очаківської районної ради з питань соціального захисту громадян охорони здоров’я та законності.

  Причиною скликання позачергової  комісії стало звернення соціального працівника Дмитрівської сільської ради до депутата Очаківської районної ради Івана Мосійчука з проханням вирішити питання про забезпечення сільського населення дровами до початку опалювального сезону.

img_20161010_141801

img_20161010_141825

  На  комісії були присутні: голова комісії Іван Мосейчук, члени комісії: Олена Твердовська та  Сергій Туровський.  

   Також в засіданні взяли участь запрошені:  голова районної ради Георгій Олійник, голова комісії з питань ЖКГ та власності Микола Кепін, член постійної комісії з питань  ЖКГ та власності Григорій Ковширін, директор Очаківського лісгоспу Володимир Туровський,  голова РДА Сергій Самоуков, заступник голови РДА Зоя Шевельова, а також представник управління соціального захисту.

«Залишилось декілька  днів до началу опального сезону, тому комісію соціального захисту населення цікавить питання чи  готово населення нашого району до опального сезону, чи зроблено все структурами керівників нашого району, щоб населення не мало проблем під час опалювального сезону.  На порядок денний відноситься одне питання стан забезпечення населення району, а саме: с. Дмитрівка, с. Солончаки, с. Парутине, сіл Прибузьке та Катилене  дровами на період опалювального сезону» — доповів Іван Масейчук.

   Розглянувши це питання з’ ясувалося, що Очаківський лісгосп не може забезпечити дровами населення, у зв’ язку з недостатністю робітників на підприємстві.  Цей  випадок став першим в історії району, коли місцеве лісогосподарське підприємство не забезпечило населення потрібною кількістю дров.

  Після всіх обговорень та дискусій було вирішено, винести питання на чергову сесію Очаківської районної ради та рекомендувати керівникам району сумісно з головами сільських рад негайно знайти шляхи вирішення цієї проблеми.

   Також під час засідання виникло питання стосовно газопостачання в села Солончаки та Дніпровка. Як стало відомо, не вистачає  коштів для закінчення  газопроводу протяжністю близько 6 км. у зв’язку з чим люди не можуть підключитися та користуватися газом. По даному питанню мешканцям с. Дніпровка комісією було рекомендовано надати проектно-кошторисну документацію для проведення розрахунку загальної вартості газогону, який потрібно ще прокласти. Після чого рекомендувати депутатам районної ради звернутися до Миколаївської обласної ради за виділенням відповідних коштів у 2017 році.

                                                                                               Редакція газети «Очаков сегодня»

img_4207

img_4209