Покладання квітів до пам’ятника воїнам — афганцям

          У середу, 15 лютого, в місті Очаків  біля меморіалу воїнам-інтернаціоналістам поблизу районного Будинку культури відбувся мітинг з нагоди дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-мої річниці виведення військ з Афганістану.

З промовою виступив заступник міського голови Гордій Бєлов, який  підкреслив  важливість проведення подібних заходів. Заступник голови районної державної адміністрації Сергій Стовманенко  привітав присутніх ветеранів та  вручив їм почесні грамоти. В своїй промові заступник командира військової частини А 2637 капітан другого рангу Василь Ільєв наголосив на важливості виконання конституційного обов’язку, цінності досвіду воїнів. Голова очаківської організації ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів Юрій Петренко звернув увагу на нагальні питання військовослужбовців. Він подякував депутатам міської ради Євгену Тимошенко, Олексію Омельченко та Євгену Кадачнікову за допомогу у виготовленні пам’ятних дошок воїнам — афганцям В’ячеславу Татарчуку (с. Чорноморка) та Анатолію Пілієву (с. Куцуруб). Юрій Петренко представив вже готові меморіали, які будуть встановлені  15 травня.

Традиційно всі присутні вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання та пролунав залповий вогонь. Мітинг завершився покладанням квітів до памятнику та гіркими сльозами ветеранів.

Хто ж відповість?

Як захлинався бій останній

І ущухав вогонь атак,

Упав юнак в Афганістані –

Двадцятирічний мій земляк.

Упав, з очей спадали зорі,

Темніла неба пелена…

О, Боже мій , що творить

Людьми придумана війна!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вікторія Бут