Сила мистецтва

20161008_1047008 жовтня в Чорноморській філії Парутинської дитячої музичної школи відбувся концерт до всесвітнього дня музики.

Не сприятлива осіння погода не завадила насолодитися  високим мистецтвом. Головною метою дня музики, ще з моменту його впровадження, є об’єднання культур. Цей концерт також її втілив. Запросивши колег з інших музичних шкіл черговий концерт переріс у творчу зустріч.

    Відкрила мистецький захід викладач Очаківської музичної школи, чудова піаністка Світлана Робулець. Вона представила всім присутнім захоплюючий екскурс історією нашого міста з поезіями місцевих авторів. У виконанні тріо «Вдохновение» —  Світлани Робулець, Наталії Чудної та Марини Саакян – прозвучали твори А. Моцарта,  Ф. Телеманна, О. Болівара, А. Пяццолли.

    В творчому спілкуванні приймали участь й юні музиканти – учні музичних шкіл. Так, учениці Куцурубської школи мистецтв Ганна Ніколаєва та Яни Бакірової (викладач Чудна Н.С.) зачарували слухачів виконанням на блок флейтах. Гітарист з тієї ж школи, Микита Матієнко (викладач Чудна Н.С.) додав іспанських ритмів у свято. Учениці-піаністки Очаківської музичної школи Діана Коняєва та Анастасія Дубовікова представили яскраві та цікаві твори українських композиторів. Учні Парутинської школи підготували веселу казку про ноти з піснями та грою на фортепіано. Викладач Вікторія Бут провела музичні конкурси в яких з інтересом брали участь діти, батьки та викладачі. А викладач Наталія Ніколаєва представила свою авторську пісню «Автограф».

   В завершення свята у єдиному пориві всі привітали музику з днем народження та задули свічки на святковому торті. За спонсорської підтримки Олексія Ніколаєва (Кабакова), Віталія та Володимира Кличко всі присутні пригостилися солодощами. Концерт залишив незабутні враження, яскравий калейдоскоп почуттів. Тож подібні зустрічі плануємо зробити доброю традицією.

Вікторія Бут

20161008_112133

20161008_113020

20161008_112337

20161008_112439