Туберкулёз — проблема нашего времени

всесвітній-день-боротьби-з-туберкульозом1Проводиться ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК по боротьбі з туберкульозом, під гаслом: «Туберкулёз проблема нашего времени».

Враховуючи надзвичайність епідемічної ситуації з туберкульозу в Україні та в Миколаївської обл.., з метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення, котрих торкнулась проблема захворювання на туберкульоз, поліпшення умов їх життя шляхом надання цій категорії громадян матеріальної та натуральної допомоги з 23 лютого по 24 березня 2016р.

 

Мета акції — активна участь у протидії захворюванню на туберкульоз шляхом поліпшення умов життя, надання адресної матеріальної та натуральної допомоги хворим, формування в суспільстві толерантного ставлення до осіб, хворим на туберкульоз та підвищення рівня інформованості населення області з питань запобігання захворювання.

Не залишати людину наодинці з бідою — завдання і покликання Товариства Червоного Хреста. Це особливо актуально в нинішньому світі, який стає все більш жорстоким і в якому не вистачає чуйності, милосердя, уваги до людини. Боротьба з хворобами, безпритульністю, бідністю, допомогу постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодними умовами, аваріями, пожежами, вибухами та їх наслідків.

Основою діяльності червонохрестівців є підтримка беззахисних людей. І це природно, адже всіх нас об’єднують внутрішні моральні закони, якими повинні керуватися, вибираючи між добром і злом, честю і зневагою Під час місячника червонохрестівців, волонтери збиратимуть кошти, одяг, взуття, засоби гігієни, постільна білизна, продукти харчування та медикаменти для надання адресної допомоги хворим на туберкульоз і громадянам з групи ризику, особливо з числа людей, що переміщуються із зони проведення АТО. Крім того, спільно з протитуберкульозними закладами, зацікавленими громадськими організаціями будуть організовані зустрічі, круглі столи, тематичні лекції, бесіди і т.д.

Очаківська організація Товариства Червоного Хреста звертається до всіх небайдужих громадян з проханням — підтримати ініціативу проведення місячника по боротьбі з туберкульозом і взяти активну участь у його заходах. Найкраще, що може бути в людині, — це почуття доброти, благородства, щире співчуття, рішучість допомогти іншому, коли він страждає.

 

Наш рахунок для доброчинних внесків: р/рахунок 26000060463391 Приват Банк  МФО 326610, код 02940285, получатель МОО Товариство Червоного Хреста,  призначення платежу: благодійна допомога для статутної діяльності Очаківської МРО ТЧХ.

Натуральна допомога за адресою: вул.. Володарського, 29а.

Також кожен може зробити свій внесок у боротьбу з туберкульозом, якщо вже сьогодні пройде флюорографічне обстеження.

Пам’ятайте! Здоров’я ваше та оточуючих залежить тільки від Вас!

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС І СТВОРИМО ДОБРО РАЗОМ!

НЕ ЗАЛИШИМО ЛЮДИНУ НАОДИНЦІ З БІДОЮ!

Контактний телефон: 2-20-31; 0982147582, 0663260530.

 

З повагою, колектив Очаківської організації Товариства Червоного Хреста.