У Миколаївській області пройшов конкурс краси «Королева Побужжя»

  dsc_2828-1 За ініціативою МТОП «БПП «Солідарність» в Миколаївській області відбувся масштабний проект «Королева Побужжя». Перше місце зайняла дівчина з Миколаївського району Лідія Коцюрубенко.

Конкурс краси відбувся в суботу, 12 листопада.

  За корону боролися 10 дівчат у віці від 16 до 27 років. Учасниці конкурсу краси — уродженки Очаківського, Миколаївського та Березанського районів. Крім корони переможниця виграла 10 тисяч гривень.

 Понад 600 жителів Миколаївської області прийшли підтримати конкурсанток.

ФОТО ОЛЕКСАНДРА САЙКОВСЬКОГО

«Досить складно зібрати десять учасниць, провести репетиції і організувати, але я вважаю, що ми впоралися. Ми познайомили область з прекрасними і розумними дівчатами. У кожної з них є щось своє особливе. Їхні життя так сильно відрізняються один від одного, але всі вони однаково щирі і справжні. Дякуємо їм за це», — зазначив організатор і спонсор проекту, член партії «БПП «Солідарність» Руслан Нєрода.

  Дівчата змагалися в конкурсі дефіле купальників і вечірніх суконь. Також учасниці могли проявити себе у творчості — конкурсантки виконували пісні, демонстрували свою хореографію і спортивні досягнення.

   Переможниця проекту 16-я Лідія Коцюрубенко розповіла, що була впевнена в своїх силах:

«Коли вдома я розповіла, що хочу взяти участь в конкурсі краси і стати «Королевою Побужжя», мама підтримала мене і сказала: «Доню, це твоє». Я пообіцяла мамі, що непідведу».

У конкурсі також взяли участь:

— Олександра Серьогіна;

— Анастасія Кабецька;

— Влада Чемерова;

— Карина Ярошенко;

— Алла Міхєєва;

— Катерина Чайкіна;

— Ксенія Мінаєва;

— Стефанія Чаплигіна;

— Софія Мерко.

       Проект пройшов також за підтримки представників БПП «Солідарність» Сергія Бурковця і Сергія Танасова.

                                                                    За інформацією:  Прес-служби Миколаївської БПП