В Очаківському районі фермер незаконно використовує сільськогосподарські землі площею 25,6 га

 25340 Очаківським відділом Миколаївської місцевої прокуратури №1 здійснюються процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зловживання повноваженнями головою фермерського господарства, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам.

     Установлено, що у 2008 році, голова фермерського господарства, здійснюючи діяльність на території Очаківського району, зловживаючи своїми службовими повноваженнями, з метою незаконного отримання у фактичне володіння 25,6 га земель сільськогосподарського призначення, у порушення вимог Закону України «Про фермерське господарство», згідно якого членами фермерського господарства можуть бути подружжя, їх батьки, діти, які досягли 14-річного віку, інші члени сім’ї, родичі, які об’єдналися для спільного ведення господарства, включила у члени фермерського господарства двох осіб, які взагалі будь-якого споріднення ні з нею, а ні з її рідними не мають.

   Завдяки незаконним діям голови даного господарства, на вказаних осіб було незаконно зареєстровано право власності на дві земельні ділянки розміром по 12,8 га кожна загальною вартістю 210 тис. грн.

  Вказаній особі повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364-1 КК України (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, що спричинило тяжкі наслідки). Досудове розслідування триває.

  Крім того, з метою повернення зазначених земельних ділянок у власність держави, Очаківським відділом Миколаївської місцевої прокуратури №1 вживаються заходи з метою пред’явлення позову до суду.

 

                                                                                    Повідомляє Очаківський відділ

                                                                                    Миколаївської місцевої прокуратури №1