ВІДДІЛ «ОЧАКІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ» ВІДЗНАЧИВ РІЧНИЦЮ ВІДКРИТТЯ

З 1 вересня 2016 року розпочало свою роботу відділ «Очаківське  бюро правової допомоги» Першого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. За рік своєї роботи до бюро звернулось 917 жителів міста Очаків та Очаківського району за наданням первинної правової допомоги ( консультації з правових питань, роз’яснення чинного законодавства), 90 громадян звернулось до Бюро за вторинною правовою допомогою (для призначення адвоката або складання процесуальних документів). На всі звернення громадян працівниками бюро було надано безоплатні правові консультації та роз’яснення чинного законодавства.

Так, 8 вересня 2017 року у приміщені Бюро відбулося публічне звітування з нагоди відзначення річниці відкриття відділу «Очаківське бюро правової допомоги». На даному заході були присутні:  Голова громадської організації «Очаківська міська організація Союз організацій інвалідів України» Калька Л.В., представник громадської організації «Очаків за справедливість» Чайковська Н.В., соціальний працівник територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Очаківського району Шугайло П.М., старший інспектор Очаківського міськрайонного відділу з питань виконання кримінальних покарань та пробації Південного міжрегіонального управління лейтенанту внутрішньої служби Зволинська Т.П., директор  територіального центру з надання соціальних послуг (соціального обслуговування) м. Очаків Аврамішина В.В., начальник Очаківського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Леонова Н.С., заступник начальника Очаківського міськрайонного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Грабченков Д.С., приватний нотаріус Очаківського районного нотаріального округу Корчемаха С.С.

Валерія Кутюхіна виступила із вступним словом, де привітала всіх присутніх та розповіла про річницю діяльності «Очаківського бюро правової допомоги», подякувала за плідну співпрацю та допомогу у правовій роботі.

Лілія Таворська розповіла про статистику звернень до Бюро, зазначила з яких найчастіше питань звертаються громадяни за консультацією та які заходи проводяться працівниками Бюро на території міста та району.

Також, присутнім була оголошена подяка за вагомий внесок у розбудову правової держави, допомогу в організації правопросвітницьких заходів, активну співпрацю та сприяння у надані безоплатної правової допомоги з нагоди відзначення відкриття відділу «очаківське бюро правової допомоги».