Зустріч жителів Очаківщини з прокурором Миколаївської області

IMG_3492У четвер, 11 серпня, в приміщенні Очаківського відділу Миколаївської місцевої прокуратури №1 відбувся особистий прийом громадян з прокурором Миколаївської області Тарасом Дунасом. Людей зібралось чимало, і кожен зі своїми проблемами. Прийом у прокурора показав, що мешканців міста та району хвилює широке коло питань. Жоден громадянин не був обділений увагою Тараса Омеляновича.

« Перед усім я ініціюю такі виїзди, щоб ознайомитись що відбувається в районах.  Найбільш мене цікавили питання чи є проблеми в землекористуванні. Громадяни міста Очаків та Очаківського районну зверталися до мене з таким питанням як здійснення незаконних   посівів та збір урожаю орендаторами, а також,  зі скаргами пов’язаними  по скиду нечистот  у море. Але за цим фактом вже зареєстроване кримінальне провадження. Ще  було підняте питання щодо працевлаштування працівників, які колись працювали на комунальному підприємстві «Очаківводоканал». Дуже багато людей скаржаться  на те, що не можуть вирішити об’єктивні питання у місцевої влади. Всі звернення,  які надходили та надходять у місцеву прокуратуру будуть вивчені та розглянуті, ми кожному дамо чітку відповідь. Переконаний, що переважну кількість питань вдасться врегулювати»  — сказав Тарас Дунас.

Хочеться відмітити, що з моменту утворення  Очаківського відділу Миколаївської місцевої прокуратури №1 під керівництвом Валерія Гавенко, журналісти газети «Очаков Сегодня» громадської організації  «Очаків за справедливість» тісно співпрацюють з даним органом.  Прокуратурою приймаються  усі  необхідні заходи, для запобігання порушень та встановлення справедливості.

                                                                                                             Вікторія Козубовська