Звернення про проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста України з 20 березня по 20 квітня 2017 року

Незважаючи на скорочення штатів Товариства Червоного Хреста України, Очаківська організація Товариства Червоного Хреста продовжує свою діяльність за підтримкою волонтерів колишніх медичних сестер. Та з метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення, внутрішньо переміщених осіб, поліпшення умов їхнього життя через надання адресної фінансової та натуральної допомоги, залучення червонохресними організаціями до проведення широкомасштабних акцій людей різних поколінь з різним фінансовим забезпеченням, котрі мають добрі, чуйні серця та милосердні душі,  у м. Очакові та Очаківському районі з 20 березня по 20 квітня 2017 року проводиться Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом: « Забезпечуючи найголовніше» з залученням населення до лав Червоного Хреста.

Під час місячника Очаківська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України проводить  організаційні роботи  по збору фінансової допомоги, благодійного натурального доходу у вигляді продовольчих товарів, ліків, гігієнічних засобів, дитячих іграшок, одягу, взуття  та іншої гуманітарної допомоги, яка буде направлена на допомогу найбільш уразливим категоріям населення, переселенцям.

Червоний Хрест звертається до всіх, кому не байдужі людський біль і горе, із закликом до конкретного і дієвого милосердя для тих, хто поруч з нами та кого соціальні умови, самотня старість і каліцтво позбавили можливості жити гідно.

Очаківська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України звертається до Вас з проханням підтримати проведення місячника Червоного Хреста в благодійній діяльності, яка дозволить кожному з нас зробити свій конкретний внесок у благородну справу захисту, допомоги, опіки тих, хто сьогодні потребує цього і чекає щирого відгуку наших сердець.

Свої пожертви Ви можете перахувати на:  р/рахунок 26000060463391 Приват Банк  МФО 326610, код 02940285, отримувач МОО Товариство Червоного Хреста, призначення платежу: на статутну діяльність для Очаківської МРО ТЧХ.

  •   у натуральному вигляді – адреса: м. Очаків, вул.. Володарського – Соборна 29-а,
  •   контактні телефони: 05154-2-20-31, 0982147582, 0663260530

 

Стань членом Товариства Червоного Хреста та приведи свого друга!

Приєднуйся до добрих справ Українського Червоного Хреста та закликайте робити добро для тих кому край необхідна допомога!

 

Голова Очаківської МРО ТЧХУ        Н.Я.Біжко